Posted on / in Dogodki, Izdelava solnih sob

Bela solna snežinka, ki pada … glej v Kranjski gori nova Alpska solna soba je .. :-)

Kdo ne pozna  pesmi “Bela snežinka”  …, ampak ali mogoče veste, da so sedaj v Kranjski gori poleg smučišča še bele solne snežinke.

Ga. Polona Jakelj, ki strokovno obvlada  vijuganje po belih strminah sedaj obvlada tudi strokovno svetovanje pri belih solnih kristalih, ki delujejo izredno preventivno na naše počutje. Z velikim veseljem vas vabi v novo Alpsko solno sobo v Kranjsko goro, kjer boste našli snežno belino obdani z gorami in snežinkami … 🙂 .. Hudomušno bi lahko rekli, belina vsaj nekje v tej zeleni zimi 🙂

Več informacij na:

Polona Jakelj,  041 396 919, Smerinje 8, Kranjska gora

in na https://www.facebook.com/alpskasolnasoba/?fref=ts ali http://www.alpskasolnasoba.si/

Solni tempelj vas s svojim znanjem, svetovanjem in izdelavo solne sobe povede točno do sobe, ki si jo želite.

Naš solni omet je unikatno ročno delo, z CE certificiranim vezivom in z edinstveno obdelavo predstavlja naravni omet, zdravju popolnoma neškodljiv. Naš solni omet zdrži tudi naknadna gradbena dela.

Za izdelavo in podporo skrbi ekipa izkušenih slovenskih strokovnjakov, ki smo izdelali več kot 200 solnih sob v lastni režiji, po različnih državah.

Za kvalitetno delovanje solne terapije v sobah do 10m2 poskrbi pa profesionalni halogenerator Multisalt, o katerem si lahko preberete več na:https://www.solni-tempelj.com/slo/halogenerator-multisalt/

Tudi vaš salon je lahko del prekrasne storitve solnih terapij in to za ugodno ceno 🙂

Vaš Solni tempelj

Nekaj slik prekrasne Alpske solne sobe v Kranjski Gori.

Alpska solna soba 2

Alpska solna soba 5

Alpska solna soba 6

Alpska solna soba 3

Alpska solna soba 7   Alpska solna soba 4

 

Tags: